Kalendář akcí

Melodka (Brno)

Niakara + Shaark

Niakara přijíždí dobýt Brno! Velmi úspěšná premiéra v pražském Futuru povzbudila kapelu k dalším koncertům v jiných koutech naší vlasti. Pokud chcete zažít koncertní večer plný hutného metalu, na Melodce budete 7. prosince na správné adrese. Jako hosté vystoupí jihomoravská thrashová legenda Shaark.
Niakara je nová metalová formace vycházející z autorské tvorby svého zakladatele, baskytaristy Zdeňka Kuba (ex Arakain). Ten se rozhodl přivést znovu na pódia málo hrané či nikdy nehrané skladby, které napsal během své více než pětatřicetileté hudební dráhy v bývalé kapele. Písně jako Barbaři, Kruhy v obilí, Šér Chán či Šeherezád II vzala tedy do rukou sestava Zdeněk Kub - baskytara, Mayo Petranin - zpěv, Petr Voháňka - kytara, Martin Pavlíček - kytara a Pavel Kubát - bicí. Poslední jmenovaný je navíc v Brně jako doma a zajisté ocení početnou podporu od místního publika. Kapela chystá i nové skladby, první z nich - Zlatá generace - již pár měsíců znáte ze sociálních sítí.
Než se legendární klub Melodka odebere začátkem roku do nových prostor, je čas udělat v současném působišti na Veveří ještě jednou pořádný randál. Přijďte se vyřádit, a zároveň se důstojně rozloučit s místem, které po mnoho let pomáhalo utvářet brněnskou klubovou scénu.
 
18:00 vstup
19:00 autogramiáda
20:00 Shaark
21:15 NIAKARA + HOST
čas 18:00
datum07.12.2023

Přehrávač

Zlatá generace
Kruhy v obilí
Over the Rainbow

Nepřehlédněte!