Kalendář akcí

Futurum (Praha)

Zborovská 7, Praha Futurum Music Bar

Niakara, Dirty Game + hosté: Aleš Brichta, Vilda Čok, Honza Kirk Běhunek

Kapela Niakara hlásí svou letošní koncertní premiéru! 17. října 2023 zažije klub Futurum metalový večer s významnými hosty české hudební scény.

Niakara je novým pojmem na hudební scéně, její osazenstvo je však více než známé. Jejím zakladatelem je baskytarista Zdeněk Kub, který znovu uvádí na scénu písně, jež napsal během svého dlouholetého působení v kapele Arakain, ale i pár nových autorských kousků (již od jara rotuje v rockových hitparádách i na sociálních sítích klip Zlatá generace). Kapela hraje ve složení Mayo Petranin – zpěv, Zdeněk Kub – baskytara, Pavel Kubát – bicí, Martin Pavlíček – kytara a Petr Voháňka – kytara. Ten zároveň toho večera odehraje dvoják, neboť se představí i jako člen hostujících alternative rockových Dirty Game.

Niakara odehraje plný koncertní set a jednou skladbou z jejího repertoáru přispěje každý z hostů. Ve Futuru tak předvede své umění kytarový mág Honza Kirk Běhunek (Seven) , vtipálek a rošťák Vilém Čok, a zpěvák Aleš Brichta. Dojde tímto k reunionu dvou bývalých spoluhráčů, Zdeňka Kuba a Aleše Brichty, kteří po šestnácti letech od Edenu XXV znovu vstoupí na jedno pódium.

čas 19:00
datum17.10.2023
sraz 18:00

Přehrávač

Zlatá generace
Kruhy v obilí
Over the Rainbow

Nepřehlédněte!